ENG | TUR

DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi

Firmaların en doğru, güncel ve kapsamlı Ticari Enformasyon Raporunu uluslararası standartlarda hazırlayan DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi, çeyrek asıra yaklaşan deneyimi ile ; uluslararası finans dünyasının güvendiği, ticari işlemlerinde referans kabul ettiği bir bilgi merkezi olarak faaliyet sürdürmektedir.

DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi , 1996 yılından bu yana sağladığı Ticari Enformasyon hizmetleri ile, Türk firmalarının yurt içi ve yurt dışı ticari işlemlerinde , finansman sistemlerinden yararlanması için gerekli olan rapor akışını sağlamakta ve Türk iş dünyasının uluslararası piyasalarda tanınmasına ve ticari kredi teminine katkıda bulunmaktadır.

güncel ve kapsamlı Ticari Enformasyon Raporunu

Uluslararası finans çevreleri, sadece DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi’nin ticari kredibilite raporlarına dayanarak Türk iş dünyasına her yıl milyarlarca dolarlık kredi limitleri tahsis etmektedir. Dünyanın önde gelen finans kurumlarının kararlarında tek ticari enformasyon kaynağı olarak kabul ettiği kuruluşumuz, hizmetini 30’un üzerinde uzmandan oluşan ekibi ile Ankara’da 1,000 metrekarelik modern ofisinde sürdürmektedir.

Rekabet Avantajını Yakalamak için: DTB Ticari Enformasyon Raporu

Üye Olduğumuz Dernekler

  1. FEBIS (Federation of Business Information Service)
  2. BIIA (Business Information Industry Association)
  3. TFBD (Ticari ve Finansal Bilgi Derneği)

Misyonumuz

Güncel, kapsamlı ve kaliteli raporlar temin ederek; Türk iş dünyasının uluslararası piyasalarda tanıtımına katkıda bulunmak; Türk firmalarının yurt içi ve yurt dışı işlemlerinde finansman sistemlerinden yararlanması için gerekli rapor akışını sağlayarak ülkemiz ekonomisine hizmet etmek.


Vizyonumuz

Dünya çapında güvenilen; hizmetleri ile, ilişkili tüm kurumlara değer katan global bir şirket olmak.


Kurumsal Değerlerimiz

  1. Müşteri memnuniyeti
  2. Kalite odaklılık
  3. Sürekli iyileştirme
  4. Dürüstlük
  5. Güvenilirlik
  6. Çevreye ve topluma duyarlılık
  7. Etik değerlere bağlılık