ENG | TUR

Dünya çapında bilgi ağı ile hizmet vermekte olan DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi; Türkiye’deki ve dünya genelindeki firmalar hakkında güncel ve kapsamlı Ticari Enformasyon Raporları temin etmektedir...

Kuruluşumuz, Türkiye’deki firmalar hakkında geniş bilgi ağı ve sahip olduğu yüksek finansal teknoloji ile güncel ve kapsamlı ticari kredibilite raporları hazırlarken; aynı zamanda da firmalarımıza 5 kıtadan 200’e yakın ülkedeki müşterileri, tedarikçileri, iş ortakları hakkında güncel ve kapsamlı Ticari Enformasyon Raporları temin etmektedir.

DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi’nin ticari kredibilite raporları, tüm dünyadaki firmaların güncel ticari ve finansal durumlarına ışık tutarak, ticari ve finansal kararlarda önemli bir dayanak oluşturmaktadır.

Rekabet Güç İster; Gücünüz DTB Ticari Enformasyon Raporu ile Artar

Yurt İçi Ticari Enformasyon Raporları

DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi, ticari enformasyon alanındaki 20 yılı aşan tecrübesi ile, firmaların ticari işlemlerinde önemli bir referans noktası olmuştur.

DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi’nin yurt içindeki firmalar hakkında hazırladiği Ticari Enformasyon Raporları, raporu hazırlanan firmalara prestij kazandırmakta ve hızlı ve maliyetsiz bir finansman kaynağı olan Alacak Sigortası imkanının yolunu açmaktadır.

Detaylar
Uluslararası Ticari Enformasyon Raporları

Uluslararası Ticari Enformasyon Raporları

DTB Dış Ticaret Bilgi Merkezi, firmalarımıza dünyanın dört bir yanındaki müşterileri, tedarikçileri, iş ortakları hakkında güncel ve kapsamlı Ticari Enformasyon Raporu temin etmektedir.

Uzmanlarca değerlendirilmiş bu raporlar sayesinde firmalarımız, uluslararası ticari ilişkilerini gerçekleştirirken karşılarındaki firmayı daha iyi tanıyarak, risk ve iş potansiyellerini bilerek ticari kararlarını vermektedirler.

Detaylar